Status: Out of stock
159.99 zł / szt
196.79 zł gross
Robot R/C
Wprowadź dziecko w świat nowoczesnej technologii! Interaktywny robot to zaawansowany robot edukacyjny, który mówi, tańczy, wykonuje zaprogramowane ruchy i reaguje na polecenia. Idealny na prezent dla małych odkrywców, którzy kochają zabawki przyszłości.
Najważniejsze funkcje:
- Sterowanie pilotem - wygodna obsługa z dużym zasięgiem
- Programowanie ruchów - możliwość zapisania sekwencji i odtwarzania
- Efekty świetlne LED - animowane oczy i podświetlane elementy
- Chodzenie i ślizganie - dwa tryby poruszania
- Muzyka i taniec - wbudowane melodie i układy taneczne
- Reakcja na gesty (jeśli model obsługuje)
- Tryb automatyczny i manualny
| Weight | 1545 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 345 x 418 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 009315 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 41,6 x 34,3 x 13,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |