roboty kuchenne
Robot kuchenny Easy Cook SINGLE Czarny
- Moc: 1400
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 5.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
253.35 zł / szt
311.62 zł gross
Robot kuchenny Easy Cook SINGLE
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 5.5 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączanie |
| Wymiary | 363x188x317 mm |
| Waga | 3.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Liczba prędkości | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 7000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 x 240 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |