Robot kuchenny Create 5 E5KM1-6GBP
- Moc: 1200
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Funkcje: Nóżki antypoślizgowe
- Full specification
Robot kuchenny Create 5 E5KM1-6GBP
Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami
Od chleba po brownies - robot Create 5 pomoże uzyskać pyszne wypieki za każdym razem. Mikser planetarny i mocny silnik pozwalają na osiąganie optymalnych i stałych efektów pieczenia. Urządzenie Create 5 Kitchen z wytrzymałą obudową z odlewu to niezawodność, na której można zawsze polegać przy cotygodniowych wypiekach oraz przygotowywaniu świątecznych pyszności.
Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami
Od chrupiącego chleba aż po kruche ciasteczka robot kuchenny Create 5 za każdym razem pomoże Ci przygotować pyszne wypieki. A wszystko to dzięki mieszaniu planetarnemu, mocnemu silnikowi i wytrzymałemu korpusowi odlewanemu ciśnieniowo.
Optymalny rezultat dzięki mieszaniu planetarnemu
Mieszanie planetarne zapewnia dokładne połączenie wszystkich składników nie ma składnika, który pozostałby nietknięty. Pozwala to uzyskać równomierną i gładką konsystencję potraw przygotowywanych zarówno w małych, jak i dużych ilościach.
| Weight | 11000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 288 x 440 x 465 cm |
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 330 x 245 x 380 mm |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |