przełączniki niezarządzalne
RGS100-5P Switch Unmanaged PoE SFP
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 0.25
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 358.12 zł / szt
1 670.49 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 0.25 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 7.44 |
| Wymiary | 29.1 x 107.3 x 139 mm |
| Waga | 0.5 |
| Zasilanie | Dual power input 12V~58VDC |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 568.43 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 4 |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 5 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Oznaczenia |
| Weight | 703 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 180 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |