rejestratory
Rejestrator NVR4232-EI
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 2
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Full specification
Status: Out of stock
655.10 zł / szt
805.77 zł gross
NVR4232-EI
32-kanałowy sieciowy rejestrator wideo WizSense 1U, na 2 dyski HDD
- Inteligentny format dekodowania H.265+/H.265/Inteligentny format dekodowania H.264+/H.264/MJPEG
- Dostęp, przechowywanie lub przekazywanie z prędkością 256 Mb/s (180 Mb/s z włączoną funkcją AI)
- Maksymalna rozdzielczość dekodowania: 16 × 1080p przy 30 kl./s. Obsługuje dekodowanie adaptacyjne
- AI by NVR: 1-kanałowe wykrywanie i rozpoznawanie twarzy; 2-kanałowa ochrona obwodowa; do 10 baz danych twarzy i 20 000 obrazów twarzy; 4-kanałowy SMD Plus
- AI by Camera: wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, ochrona obwodowa; SMD Plus; liczenie osób; analiza stereo; mapa cieplna
- Połączenie z kamerami sieciowymi innych firm
- Podstawowy poziom bezpieczeństwa 2.3
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Liczba kanałów | 32 |
| Tryby wyświetlania |
|
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Wymiary | 375 x 284.3 x 53 mm |
| Waga | 1.51 |
| Funkcje specjalne |
|
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Tryby nagrywania |
|
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 (HD) |
| Weight | 2745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 430 x 360 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |