rejestratory
Rejestrator DS-7616NXI-K2 D PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Maks. liczba dysków: 2
- Full specification
Status: Out of stock
550.00 zł / szt
676.50 zł gross
16-kanałowy rejestrator NVR AcuSense 4K 1U serii K
- Możliwość podłączenia do 16 kanałów
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość dekodowania do 2-ch przy 12 MP, 3-ch przy 8 MP, 6-ch przy 4 MP lub 12-ch przy 1080p
- Przepustowość przychodząca do 160 Mb/s
- Wdrożenie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania nakładu pracy ręcznej i kosztów bezpieczeństwa
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Wymiary | 385 x 315 x 52 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 2800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 440 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |