akumulatory/baterie
RBC6 Akumulator do SUA1000I/SMT1000I
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 0 - 95% - Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
961.75 zł / szt
1 182.95 zł gross
| Weight | 8667 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 310 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C |
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymiary | 195.6 x 152.4 x 94 mm |
| Waga | 7.68 |
| Pozostałe parametry | Urządzenia w których jest wykorzystywany BP1000, SU1000, SU1000RM, SU1000XLNET, SUA1000, SUVS1000l, SU1000NET, SU1000RMNET, SUA1000XL |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 11 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |