RBC4 Akumulator do SC620i
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000metry
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność w - Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 1
- Full specification
Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 4
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
| Weight | 4331 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 300 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C |
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Wymiary | 99 x 94 x 150 mm |
| Waga | 3.68 |
| Pozostałe parametry | - Produkty marki APC by Schneider Electric zaprojektowane specjalnie dla zasilaczy UPS marki APC z myślą o pełnej kompatybilności z inteligentnym systemem zarządzania akumulatorami |
| Akcesoria w zestawie | - Wszystkie wymagane złącza, |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 11 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |