Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
Radiobudzik TAR3205/12
Cyfrowy radiobudzik FM jest prosty w użyciu. Duża liczba zaprogramowanych stacji sprawia, że nawigacja jest niezwykle prosta. Możesz również ustawić alarm tak, aby budził Cię łagodnie narastającym dźwiękiem. Chcesz pospać dłużej? Po prostu wyciągnij rękę i naciśnij przycisk drzemki.
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Wymiary | 131 x 54 x 131 mm |
| Waga | 203 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 344 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 140 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |