radioodtwarzacze
Radio TOLA Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 24 in stock
59.67 zł / szt
73.39 zł gross
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF.
Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
| Weight | 706 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 220 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 200 x 180 x 50 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 500mW |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |