radioodtwarzacze
Radio samochodowe DEH-S120UB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzacz CD: Tak
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
259.00 zł / szt
318.57 zł gross
Prosty, ale inteligentny
Model DEH-S120UB pozwala cieszyć się ulubioną muzyką z radia FM, płyt CD, smartfonów z systemem Android*, nośników USB lub poprzez wejście AUX.
*System w smartfonach z Androidem musi być w wersji 5.0 lub nowszej, maks. 7.1.2, a smartfon musi obsługiwać protokół AOA (Android Open Accessory) 2.0.
Ten łatwy w obsłudze radioodtwarzacz wyposażono we wzmacniacz MOSFET 4 × 50 W, który poradzi sobie z każdym rodzajem muzyki. Ponadto zawsze można skorzystać z wyjścia RCA pre-out i podłączyć inne komponenty, np. głośniki, subwoofery czy wzmacniacze, uzyskując jeszcze większe bogactwo brzmienia.
Technical Specifications
| Brand | Pioneer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Złącza | 1 x AUX 3,5 mm minijack |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Funkcje specjalne |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 270 x 225 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |