radioodtwarzacze
Radio KINGA 2 Srebrny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
70.67 zł / szt
86.92 zł gross
Przenośny odbiornik radiowy z wyświetlaczem LCD.
- Zakres fal DŁUGICH i UKF
- Wyświetlacz częstotliwości
- Funkcja zegara z programowaniem włączenia odbiornika lub budzeniem sygnałem dźwiękowym
- Gniazdo słuchawkowe
- Obrotowa antena teleskopowa
- Wygodna rączka do przenoszenia
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
| Weight | 730 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 x 155 x 70 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pasma | AM LW |
| Wymiary | 215 x 126 x 56 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 500mW |
| Funkcje specjalne | - Zegar |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |