radioodtwarzacze
Radio HANIA szary
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
64.67 zł / szt
79.54 zł gross
- Radio z zakresem fal UKF (FM) i Długich (LW)
- Gniazdo słuchawkowe
- Gniazdo AUX
- Wygodne pokrętła
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe 230V
- Zasilanie bateryjne
| Weight | 820 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 160 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 215 x 130 x 75 mm |
| Waga | 0.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |