radioodtwarzacze
Radio DANA białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 16 in stock
66.01 zł / szt
81.19 zł gross
Odbiornik radiowy DANA model 206 kolor biały
- Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF
- Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii
- Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe
- Skala: analogowa, wskazówkowa
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 80 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Wymiary | 215 x 66 x 126 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie: |
| Akcesoria w zestawie | - Instrukcja obsługi |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |