radioodtwarzacze
Radio CZAJKA Bluetooth szary
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Full specification
Status: Out of stock
76.36 zł / szt
93.92 zł gross
Odbiornik radiowy w drewnianej obudowie z radiem FM i łącznością Bluetooth 5093BT
- Drewniana obudowa w kolorze brązowym, front szary
- Radio z zakresem fal UKF
- Podświetlana skala
- Bluetooth
- Wygodne pokrętła
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe 230V
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 205 x 113 x 105 mm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Weight | 1115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 230 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |