Radio Classic 100
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Radio CLASSIC 100 odbiera audYcje radiowe FM w pełnYm zakresie UKF 87,5108 MHz. Głośnik o mocY 1 W dostarcza dźwięk o bardzo dobrej jakości. Radio posiada antenę teleskopową oraz praktYczne złącze słuchawkowe.
Model wYposażonY jest w duże i wYgodne pokrętło do ręcznego strojenia. Za regulacja dźwięku odpowiada drugie nieco mniejsze, osobne pokrętło umieszczone centralnie na froncie.
Elegancka obudowa wYkonana jest z matowego tworzYwa o wYsokiej trwałości. DużY uchwYt pozwoli Ci wYgodnie przenosić radio.
Radio CLASSIC 100 może bYć zasilane zarówno sieciowo, jak i przY pomocY baterii R14.
Zabierz radio CLASSIC 100 do ogrodu, na działkę, grilla, ognisko czY pod namiot. Wszędzie tam gdzie chcesz słuchać ulubionYch stacji FM.
Najważniejsze funkcje:
- Odbiór programów radiowych FM
- Duże pokrętło do ręcznego strojenia na froncie
- Antena teleskopowa
- Poręczny, duży uchwyt do przenoszenia
- Wygodnie pokrętło regulacji głośności
- Elegancka obudowa wykonana z matowego tworzywa o wysokiej trwałości
- Zasilanie sieciowe i bateryjne
- Głośnik: 1 W RMS
- Wyjście słuchawkowe
- Zakres odbioru UKF 87,5108 MHz (analog)
| Weight | 644 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 230 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | TechniSat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pasma | RDS FM |
| Wymiary | 22 x 18 x 13 cm |
| Waga | 650 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |