radioodtwarzacze
RADIO AVH-8602 MP3/USB/SD/MMC
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
48.04 zł / szt
59.09 zł gross
RADIO AVH-8602 MP3/USB/SD/MMC
- Elektroniczne strojenie FM
- Automatyczne strojenie i zapamiętywanie stacji
- Duży wyświetlacz LCD
- Odporność na kurz i wstrząsy
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Złącza | 1 x AUX 3,5 mm minijack |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Pozostałe parametry | FM |
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | MMC |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 220 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |