Rack-Holder SR-10U
- Wysokość: 1U
- Akcesoria do szaf: Uchwyt
- Wymiary:
318 x 511 x 507 mm
- Full specification
Zamontuj go pod stołem lub połóż na stole tak jak robimy to w naszym dziale testów. Możesz nawet podłączyć przedłużacz z wieloma wtykami z tyłu tego wytrzymałego i lekkiego aluminiowego stojaka.
W opakowaniu znajdują się wkręty do 10 urządzeń, a także nakrętki i wkręty do montażu samego stojaka. Chociaż nie jest to produkt rewolucyjny, mamy nadzieję, że może nieco ułatwić życie administratorom systemów, inżynierom i testerom.
Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami MikroTik (i innymi dostawcami!), które zmieściłyby się w standardowej szafie 19. Ale to nie wszystko! Dzięki małemu zestawowi akcesoriów K-79 możesz zmieścić do czterech routerów RB5009UG+S+IN w pojedynczej przestrzeni montażowej w szafie rack 1U lub łącznie do 40 routerów!
| Weight | 2000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 85 x 520 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Wysokość | 1U |
| Akcesoria do szaf | Uchwyt |
| Wymiary | 318 x 511 x 507 mm |
| Waga | 1.85 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |