konstrukcyjne
Quercetti Georelo 3D Technic Konstruktor
- Nr katalogowy:
2389
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Konstrukcyjne
- Full specification
Status: Out of stock
138.00 zł / szt
169.74 zł gross
Ten kreatywny zestaw pozwala dzieciom poznać proste zasady mechaniki.
Przy pomocy 4 rozmiarów napędu, kolumn, osi, łączników, uniwersalnych połączeń, łańcuchów, pasków oraz kół do budowania podstawy, dzieci mogą zbudować fantastyczne struktury trójwymiarowe. A wszystko to można puścić w ruch przy pomocy spektakularnych reakcji łańcuchowych. Napędy i osie mogą być także łączone ukośnie - jest to wyjątkowa cecha 3D Gear-Tech.
Zabawka rozwija kreatywność oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową.
| Weight | 1476 kg |
|---|---|
| Dimensions | 340 x 90 x 400 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2389 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 9 x 34 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |