słuchawki
Quasar Headset for PC and LAPTOP
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
64.32 zł / szt
79.11 zł gross
| Weight | 355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 102 x 195 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Waga | 180 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |