puzzle
Puzzle 3x49 elementów Stitch
- Liczba elementów: 147
- Nr katalogowy:
12001070
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.30 zł / szt
32.35 zł gross
Puzzle 3x49elementów Stitch
Puzzle 3x49 elementów Ravensburger to zestaw 3 układanek (po 49 elementów) przedstawiających bohaterów bajki Disneya Stitcha.
- 3 układanki z motywami z bajki Lilo i Stitch (każda układanka składa się z 49 elementów).
- Produkt przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia.
Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 130 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Weight | 339 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 275 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Nr katalogowy | 12001070 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19,2 x 27,5 x 3,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |