puzzle
Puzzle 3D Łuk Triumfalny
- Liczba elementów: 255
- Nr katalogowy:
12008029
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
86.66 zł / szt
106.59 zł gross
Puzzle 3D Łuk Triumfalny
Tak ekscytujące - tak relaksujące - tak oryginalne!
Odkryj wyjątkową zabawę w układaniu puzzli w trzecim wymiarze dzięki puzzlom 3D firmy Ravensburger!
Dzięki naszej technologii Easy Click plastikowe elementy puzzli idealnie do siebie pasują. Twórz niesamowite obiekty 3D z indywidualnie ukształtowanych i giętkich elementów puzzli - bez użycia kleju!
Ułóż najsłynniejsze budynki świata, takie jak Wieża Eiffla czy Empire State Building, lub znajdź swój ulubiony obrazek na kulistej układance 3D w naszej szerokiej ofercie wzorów o różnej liczbie elementów. Miłego układania w 3D!
| Weight | 945 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 215 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 255 |
| Nr katalogowy | 12008029 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 17 x 27 x 23,9 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |