puzzle
Puzzle 3D Hydrauliczne ramię robot
- Nr katalogowy:
306-DS1092H
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: 3D i 4D
- Full specification
Status: Out of stock
98.00 zł / szt
120.54 zł gross
Puzzle 3D Hydrauliczne ramię robot
Hydrauliczne ramię pozwala podnosić, poruszać i przytrzymywać przedmioty przez konwertowanie hydraulicznego nacisku w mechaniczny ruch!
- Zestaw posiada 4 strzykawki, kontrolujące różne ruchy:
- Strzykawka 1 i 4: podnosi i opuszcza ramię.
- Strzykawka 2: otwiera i zamyka klapy.
- Strzykawka 3: obraca ramię o maksymalnie 120 stopni.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Nr katalogowy | 306-DS1092H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37.5 x 28.5 x 7.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Weight | 1420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 380 x 290 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |