puzzle
Puzzle 3D 293 elementy Katedra Notre Dame
- Liczba elementów: 293
- Nr katalogowy:
306-20260
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
129.00 zł / szt
158.67 zł gross
Puzzle 3D Katedra Notre Dame
Puzzle 3D Katedra Notre Dame to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Jest to wyjątkowy model, który pozwala na złożenie budowli i podziwianie jej nie tylko z zewnątrz, ale również ze środka! W opakowaniu znajdują się 293 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 293 |
| Nr katalogowy | 306-20260 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 58.6 x 22 x 44 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.6 x 30.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 2069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 310 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |