Puzzle 216 elementów 3D Big Ben Nocą
- Liczba elementów: 216
- Nr katalogowy:
12588
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Big Ben jest jednym z najbardziej znanych obiektów w Anglii i największym dzwonem w Elizabeth Tower Pałacu Westminsterskiego w Londynie. Wspaniały zespół architektoniczny wygląda wyjątkowo, gdy zapadnie ciemność, a sąsiednie budynki parlamentu skąpane są w ciepłej, złotej poświacie - i Big Ben też świeci bajecznie nastrojowym światłem. W układance Big Ben w edycji nocnej 3D zastosowano technologię LED do stworzenia efektów świetlnych w 3 różnych kolorach. Ukończona układanka będzie świecić ciepłym zielonym, żółtym lub czerwonym światłem, które zmienia się automatycznie, stanowiąc spektakularne dopełnienie każdego pomieszczenia. W tej układance zastosowano niepowtarzalne elementy zawiasowe z tworzywa sztucznego, które po połączeniu tworzą ten solidny i wytrzymały budynek. Bez użycia kleju! Układanka Big Ben składa się z 216 wysokiej jakości plastikowych elementów i po złożeniu ma 44 cm. Na odwrotnej stronie każdego elementu układanki nadrukowany jest numer, dzięki czemu można złożyć układankę albo przez dopasowanie wzoru na oko lub po prostu według kolejnych liczb. W zestawie puzzli znajduje się drukowana płyta podstawki, dzięki czemu model można ładnie wyeksponować na półce lub blacie stołu. Jeden z najsłynniejszych budynków świata może być ozdobą twojego domu! Wymaga 3 baterii AAA, których nie dołączono do zestawu.
| Weight | 546 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 190 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Nr katalogowy | 12588 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |