puzzle
Puzzle 100 elementów XXL Super Mario
- Liczba elementów: 100
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
12992
- Full specification
Status: Out of stock
12.00 zł / szt
14.76 zł gross
Puzzle 100 elementów XXL Super Mario
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 120 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
- Układanka z motywem Super Mario (100 elementów).
- Produkt przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia.
- Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Weight | 402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 260 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 100 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 12992 |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Super Mario |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 34 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |