punkty dostępowe
Punkt dostępu U7-Lite
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -30 do 40° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 5 do 95% bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz, 5 GHz
- Standardy: 802.11n, 802.11be
- Full specification
Status: Out of stock
338.87 zł / szt
416.81 zł gross
Kompaktowy, montowany na suficie punkt dostępu WiFi 7 z 4 strumieniami przestrzennymi i łączem uplink 2,5 GbE.
| Weight | 575 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 190 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Standardy | 802.11n, 802.11be |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 171.5 x 171.5 x 33 mm |
| Waga | 313 |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |