głośniki
Przenośny głośnik Bluetooth STAGE 180
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 18
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Full specification
Status: Out of stock
42.09 zł / szt
51.77 zł gross
Przenośny głośnik Bluetooth:
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 18W RMS
- Czas pracy: 5 - 7 h
- Rozmiar głośnika : 75mm (3")
- Tryby: bluetooth, radio FM, USB pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE
- Wielokolorowe podświetlenie RGB w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1500mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- TWS - możliwość połączenia dwóch takich samych głośników bezprzewodowo w tryb stereo
- Bass reflex
- 6 przycisków multimedialnych
- Posiada wyłącznik
- Wygodny uchwyt , który jest jednocześnie uchwytem na smarphona
- Podbicie basów
- Radio FM
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
| Weight | 702 kg |
|---|---|
| Dimensions | 181 x 136 x 136 cm |
Technical Specifications
| Brand | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Stacja dokująca | Tak |
| Wymiary | 180 x 135 x 125 mm |
| Waga | 595 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |