adaptery/przejściówki
PRZEŁĄCZNIK USBx4 US424
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Full specification
Status: Out of stock
87.12 zł / szt
107.16 zł gross
Przełącznik US424 posiada 4 porty USB do podłączenia zewnętrznych urządzeń.
| Weight | 294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 155 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Wymiary | 8.24 x 6.65 x 2.53 cm |
| Waga | 0.22 |
| Unboxing | |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |