Przełącznik Switch XGS1935-52-EU0101F
- Wymagania środowiskowe:
Praca
- Temperatura: od -20°C do 50°C
- Wilgotność: od 10% do 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie
- Temperatura: od -40°C do 70°C
- Wilgotność: od 10% do 95% (bez kondensacji)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Przełącznik 10GbE Uplink w rozsądnej cenie
Dzięki łączności gigabitowej i czterem łączom 10GbE Uplink, seria XGS1935 to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują podstawowych funkcji, łatwiejszego zarządzania i bardziej przystępnej ceny, aby unowocześnić swoje sieci i zapewnić ich wydajność, co przełoży się na ciągłą produktywność biznesową.
Zarządzaj po swojemu!
Obsługa NebulaFlex pozwala na łatwe przełączanie trybów zarządzania siecią między trybem autonomicznym a naszą darmową platformą zarządzania w chmurze Nebula. Nebula oferuje zarówno intuicyjny interfejs internetowy, jak i aplikację mobilną, aby zapewnić uproszczone środowisko instalacji i zarządzania siecią, bez dodatkowych kosztów oprogramowania lub kontrolera sprzętowego.
Zarządzanie przez Internet z zaawansowanymi funkcjami
Możesz konfigurować i zarządzać zaawansowanymi funkcjami, takimi jak routing statyczny, VLAN, QoS, IGMP Snooping, agregacja łączy, IPv6 i zapobieganie atakom DoS, za pomocą intuicyjnej, wbudowanej przeglądarki internetowej. Co więcej, przyjazny, intuicyjny kreator krok po kroku pomaga uniknąć wielu skomplikowanych stron konfiguracyjnych, umożliwiając szybką konfigurację za pomocą kilku kliknięć w ciągu kilku minut.y
Inteligentne zasilanie większej liczby urządzeń
Modele PoE XGS1935-28HP i XGS1935-52HP charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i obsługują PoE+, dostarczając 30 W na port, co czyni je idealnymi do gęstych wdrożeń PoE. Dzięki wysokiemu budżetowi mocy 375 W mogą sprostać wymaganiom energochłonnych urządzeń. Dodatkowo, tryb poboru mocy poprawia efektywność budżetową, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji (ROI), umożliwiając podłączenie większej liczby urządzeń PD do systemu.
Cicha i niezawodna praca
Ta seria została wyposażona w inteligentny wentylator, który automatycznie dostosowuje prędkość obrotową do temperatury urządzenia, zapewniając niemal bezgłośną pracę i stabilne połączenie podczas codziennej pracy.
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 395 x 515 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Praca
Przechowywanie
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 130.9 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 45.6 |
| Wymiary | 440 x 270 x 43 mm |
| Waga | 3.7 |
| Zasilanie | Wejście: 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Bufor pamięci | 1.5 |
| Przepustowość | 176 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 919.583 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |