przełączniki niezarządzalne
Przełącznik FS105D 5xFE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0 ~ 45 C
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
27.64 zł / szt
34.00 zł gross
FS105D 5-portowy przełącznik 10/100 Mb/s
- 5 portów RJ45 z automatyczną negocjacją 10/100 Mb/s
- Zgodność ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3az
- Obsługuje automatyczne uczenie się i odnawianie adresów MAC
- Plug & Play
| Weight | 148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 x 88 x 123 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 744 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 1.3 |
| Wymiary | 88.2 x 52.7 x 21.8 mm |
| Waga | 160 |
| Zasilanie | DC: 5V, 0.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 1000 |
| Przepustowość | 1 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |