przełączniki niezarządzalne
Przełącznik FS1016D 16xFE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza 0°C~40°C (32°F~104°F)
- Temperatura przechowywania -40°C~70°C (-40°F~158°F)
- Wilgotność względna 10% ~ 90%, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania 5% ~ 95%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
113.08 zł / szt
139.09 zł gross
Przełącznik FS1016D 16-Port 10/100Mbps Desktop
- 16 portów RJ45 10/100 Mb/s z automatyczną negocjacją obsługujących Auto-MDI/MDIX
- Zgodność ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x
- Obsługuje automatyczne uczenie się i odnawianie adresów MAC
- Plug & Play, Desktop design
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Wymiary | 138 x 103 x 35 mm |
| Waga | 228 |
| Pozostałe parametry | Szybkość przesyłania danych: Ethernet: 10Mbps (Half Duplex)/20Mbps (Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps (Half Duplex)/200Mbps (Full Duplex) |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 3.2 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Weight | 368 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 58 x 197 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |