przełączniki zarządzalne
Przełącznik ES228GMP
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: -5°C~45°C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70 °C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
1 172.93 zł / szt
1 442.70 zł gross
Przełącznik Omada Easy Managed, 28 gigabitowych portów, w tym 24 porty PoE+
- 26 gigabitowych portów RJ45 (w tym 24 porty zgodne z PoE+ 802.3at/af)
- 2 gigabitowe sloty SFP
- Łączna moc zasilania PoE do 384W. Do 30W zasilania na każdym porcie PoE
- Łatwy w użytkowaniu dzięki działaniu na zasadzie Plug-and-Play, które umożliwia uzyskanie natychmiastowego połączenia, a prosta konfiguracja daje dostęp do dodatkowych funkcji
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze przez stronę Web lub aplikację Omada
- Do 250m zasięgu zasilania PoE, QoS, PoE Auto Recovery i Izolacja portów zapewniające niezawodność sieci monitoringu
- Automatyczne zapobieganie pętlom, VLAN i IGMP Snooping
- Wytrzymała metalowa obudowa z możliwością montażu w szafie Rack
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 470 x 530 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Prędkość przekazywania | 41.67 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Pobór mocy | 384 |
| Wymiary | 440 × 330 × 44 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100240V AC, 50/60Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 56 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 26 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |