przełączniki niezarządzalne
Przełącznik DS-3E0505HP-E Switch Hi-PoE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
163.96 zł / szt
201.67 zł gross
Niezarządzalny Switch 5-portowy DS-3E0505HP-E od czołowego producenta Hikvision jest nowoczesnym urządzeniem wspierającym zarządzanie siecią urządzeń w monitoringu. Przełącznik zasilany jest za pomocą PoE i obsługuje też Hi-Poe zapewniając duży zasięg, izolację portów oraz funkcję watchdog PoE (automatyczne wykrywanie i restartowanie kamer, które nie odpowiadają).
- Porty: 5
- Porty PoE: 1 do 4
- Przepustowość: 10 Gbps
- Ochrona przeciwprzepięciowa 6 KV dla portów PoE
- Budżet mocy PoE: 60 W
- Standard PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt
- Transmisja dalekiego zasięgu do 300 m
Jeden przewód dwie funkcje!
Dzięki technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!
| Weight | 848 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 115 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 7.44 |
| Pobór mocy | 65 |
| Wymiary | 121 × 88.1 × 27.6 mm |
| Waga | 270 |
| Pozostałe parametry | Liczba portów
Rodzaj portów: RJ45, pełny dupleks, adaptacyjny MDI / MDI-X |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |