adaptery/przejściówki
PRZEŁĄCZNIK DRUKARKOWY USB 2 1 US221A
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
62.78 zł / szt
77.22 zł gross
US-221A to hub USB w kolorze czarno-srebrnym marki Aten. To pasywny koncentrator USB 2.0 z 2 portami USB. Posiada zasilanie z portu USB, przycisk on/off, przycisk Auto Switch, diodę LED oraz długość kabla 1.8 m. Standard złącza USB pozwala na prędkość transmisji danych na poziome 480 Mb/s. Wspiera technologię Plug & Play i Hot Plug, umożliwiając korzystanie z urządzenia od razu po podłączeniu do komputera.
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 150 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Złącza #2 | USB Typ B Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ B Żeńska |
| Wymiary | 71,8 x 65,8 x 24,4 mm |
| Waga | 50 |
| Akcesoria w zestawie | - 1x 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |