przełączniki niezarządzalne
Przełącznik 5xGE PoE+ LS105GP
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni Celsjusza
- Temperatura przechowywania: -40 - 70 stopni Celsjusza
- Wilgotność robocza: 1090% RH, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 590% RH, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów SFP+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
89.14 zł / szt
109.64 zł gross
- Porty Gigabit: Pięć gigabitowych portów zapewnia przepustowość do 10 Gbps.
- Budżet PoE 65 W: Cztery gigabitowe porty PoE+ zgodne z 802.3af/at łatwo łączą i zasilają urządzenia stacjonarne, takie jak kamery IP, punkty dostępu i telefony IP za pomocą pojedynczego kabla. Każdy port PoE obsługuje moc do 30 W.
- Transmisja PoE do 250 m: W trybie Extend odległość transmisji PoE osiąga do 250 m, co jest idealne do rozmieszczania kamer monitoringu na dużych obszarach.
- Plug and Play: Wystarczy podłączyć i używać dla natychmiastowej łączności bez konieczności konfiguracji.
- Cicha praca: Konstrukcja bez wentylatora zmniejsza zużycie energii i zapewnia cichą pracę, co jest idealne dla domów lub firm wrażliwych na hałas.
- Niezawodna konstrukcja sprzętu: Trwała metalowa obudowa i konstrukcja do montażu na biurku/ścianie są dobrze dostosowane do różnych środowisk.
| Weight | 681 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 195 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 7.44 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 74.46 |
| Wymiary | 99.8 × 98 × 25 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 53,5 VDC / 1,31 A) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |