Prostownica do włosów S3500
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Czas nagrzania: 15
- Full specification
Prostownica Remington Slim 230 posiada antystatyczne ceramiczne płytki dając idealnie proste, błyszczące i nieelektryzujace się włosy. Ponadto dzięki ekspresowemu nagrzewaniu się do temperatury 230ºC w zaledwiee 15 sekund, pomoże Ci osiągnąć gładką i lśniącą fryzure w mgnieniu oka.
Regulacja temperatury
Dzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie dla Twoich włosów. W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych lub cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest przeznaczony dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych.
Proste po same końce
Dzięki przedłużonym płytkom, te prostownice pozwalają na wyprostowanie szerszych odcinków włosów od samej nasady, skracając proces prostowania i dając Ci więcej czasu na zaprezentowanie pięknych, jedwabiście gładkich i superbłyszczących pukli.
| Weight | 545 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 330 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Czas nagrzania | 15 |
| Temperatura (min.) | 150 |
| Temperatura (maks.) | 230 |
| Powłoka | Ceramiczno-turmalinowa |
| Pozostałe parametry | - Wąskie płytki o wydłużonej konstrukcji 110 mm |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |