Prostownica do włosów Ceramic Ultimate S9500
- Powłoka: Ceramiczna
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Full specification
S9500 Prostownica Pearl
Zaawansowana technologia połączyła tradycyjną powłokę ceramiczną z prawdziwymi perłami by stworzyć najgorętsza, najszybszą* i najgładszą** prostownicę.
Wysoka temperatura nagrzewania
Wiemy, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą, dlatego nasza prostownica posiada regulację temperatury od 150 do 235°C - najwyższa osiągalna temperatura na rynku.
Szybkie nagrzewanie
Dla kobiet żyjących w ciągłym pośpiechu stworzyliśmy prostownicę nagrzewającą się w zaledwie 10 sekund. Wystarczy włączyć, policzyć do 10 i od razu przystąpić do stylizacji.
Gładka powierzchnia płytek
Ta niezwykła prostownica ma wąskie, ruchome płytki z powłoką Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami. Płytki z niezwykłą lekkością przesuwają się wzdłuż włosów dodając im blasku.
*w porównaniu do standardowej powłoki ceramicznej
**odnosząc się do czasu nagrzewania
| Weight | 950 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 90 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Powłoka | Ceramiczna |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Czas nagrzania | 10 |
| Temperatura (min.) | 150 |
| Temperatura (maks.) | 235 |
| Jonizacja | Nie |
| Nasadki | Ruchome płytki z powłoką Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami |
| Wymiary | Dłuższe, wąskie i ruchome płytki 110 mm |
| Pozostałe parametry | - Cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Długość przewodu zasilającego | 3 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |