Projektor Żyrafa
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Projektor do rysowania Żyrafa
Projektor Żyrafa to zabawka, która rozwija zainteresowanie malarstwem już od najmłodszych lat. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło poprawić koncentrację i rozwijać swoje umiejętności artystyczne w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie znajduje się 12 kolorowych pisaków, które pozwolą na tworzenie niekończących się dzieł sztuki.
Projektor do rysowania Żyrafa to nie tylko doskonała zabawka dla dzieci, ale także idealny prezent, który rozbudzi wyobraźnię i kreatywność malucha. Dzięki niemu dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności artystyczne w sposób przyjemny i angażujący.
| Weight | 413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 300 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Liczba kolorów | 12 |
| Rodzaj | Projektor |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 7 x 23,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |