projektory
Projektor N1S Ultimate 3Laser 4K
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
N1s Ultimate 4K
- Poziom hałasu: 26
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
5 046.30 zł / szt
6 206.95 zł gross
- Optyka laserowa trójkolorowa MALC | 3500 lumenów ANSI
- 4K UHD | 110% BT. 2020 | E
Technical Specifications
| Brand | JMGO |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | N1s Ultimate 4K |
| Poziom hałasu | 26 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Kontrast statyczny | 1 600:1 |
| Jasność | 3500 |
| Pobór mocy | 240 |
| Wymiary | 23,6 × 24,1 × 20,3 cm |
| Waga | 4.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 80 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 180 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Szary |
| Weight | 4900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 320 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |