Projektor DX330 XGA 4000AL
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Full specification
DX330
Model DX330 charakteryzuje się wysoką jasnością 4000 ANSI lm, rozdzielczością XGA i współczynnikiem kontrastu 30 000:1, dzięki czemu zapewnia 300-calowy obraz nawet w jasnym otoczeniu. Kompaktowy rozmiar, niska waga i szybka instalacja sprawiają, że seria ta jest idealna do sal lekcyjnych i konferencyjnych. Energooszczędność zapewnia długą żywotność, aż do 10000 godzin, a po tym czasie można łatwo wymienić lampę, dzięki górnej pokrywie.
Technologia DLP Darkchip3 i BrilliantColor
DX330 obsługuje technologie DLP i BrilliantColor dla wyraźnych i żywych obrazów. 6-segmentowe koło kolorów (RGBYCW) nie tylko sprawia, że obraz jest bardziej żywy i nasycony, ale także realistycznie odwzorowuje kolory.
Jasny obraz w każdym środowisku
Dzięki jasności 4000 lumenów, rozdzielczości FullHD i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 30 000:1, model DX330 zapewnia jasny obraz w każdym środowisku.
Długa żywotność lampy
Dzięki wysokowydajnej i energooszczędnej lampie projektor z tej serii ma długą żywotność do 10 000 godzin w trybie Eco, dzięki czemu może pracować przez wiele lat.
3D Ready
DX330 posiada pełny zestaw złączy, w tym HDMI, video i VGA-in. Port HDMI pozwala użytkownikom na wyświetlanie treści 3D poprzez DLP Link i Blu-Ray 3D.
Technical Specifications
| Brand | Vivitek |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | DX330 |
| Poziom hałasu | 31 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,94:1 |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,33:1 |
| Jasność | 4000 |
| Pobór mocy | 240 |
| Wymiary | 114 x 313 x 236 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata na projektor / 1 rok na lampę lub 1000 godzin (co nastąpi wcześniej) |
| Obiektyw | F = 2.42 - 2.62, f = 22.5 - 25.79 mm |
| Minimalna przekątna obrazu | 40 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Trwałość źródła światła | 5000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Zoom | 1,1x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 4300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 340 x 395 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |