pralki
Pralka WPNEI84SASWIFI/PL
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- WiFi: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
1 492.10 zł / szt
1 835.28 zł gross
| Weight | 62600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 550 x 635 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 15 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 49 |
| Programy i opcje prania | Dziecięcy, Extra Hygiene |
| Waga | 62.5 |
| Pozostałe parametry | Silnik inwerterowy |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 46.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |