pralki
Pralka WA5S814ALiSH
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 204.08 zł / szt
1 481.02 zł gross
| Weight | 65000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 575 x 665 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Amica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 54 |
| Szerokość otworu załadunkowego | 33 |
| Szerokość okna | 52 |
| Zabezpieczenia | Przeciw zalaniu |
| Programy i opcje prania | Ciche pranie |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 45.7 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |