pralki
Pralka WA0S610DO
- Poziom hałasu: 79
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
865.39 zł / szt
1 064.43 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Amica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 79 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 23 |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Pojemność bębna | 39.5 |
| Szerokość otworu załadunkowego | 30 |
| Szerokość okna | 48 |
| Programy i opcje prania | Higieniczny 90° |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 40 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 55000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 490 x 640 x 870 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |