pralki
Pralka TW-BL90A4PL(WK) 8KG
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna
- Full specification
Status: Out of stock
1 933.00 zł / szt
2 377.59 zł gross
Pralka Toshiba ładowana od frontu o pojemności 8kg. Pralka wyposażona jest w Wi-Fi, dzieki czemu możesz nią sterować za pomocą aplikacji, jak również w silnik inwerterowy, najnowszą technologię Ultra Fine Bubble oraz technologię the Great Waves, która umożliwia prać w zimnej wodzie i chronić kolory. Technologia Ultra Fine Bubble oparta jest o nanopęcherzyki 50 nm-1 m, które są 10-200 razy mniejsze od szczelin pomiędzy włóknami, co pozwala im przenikać głęboko w tkaniny, aby rozbić i usunąć uporczywe plamy. Dodatkowo pralka posiada program prania w gorącej parze, co chroni włókna tkaniny a materiał po wysuszeniu jest miły w dotyku i łatwiejszy do prasowania.
- Ultra Fine Bubble
- Para
- Wi-Fi
| Weight | 72000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 690 x 700 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 10 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 68 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Ważne | Prezentowany model pralki posiada wymienne łożyska. |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |