pralki
Pralka MTWSA61294WPL
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 28 in stock
960.78 zł / szt
1 181.76 zł gross
| Weight | 61800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 470 x 640 x 890 cm |
Technical Specifications
| Brand | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Pojemność bębna | 40 |
| Programy i opcje prania | 20°C |
| Waga | 60.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 42.5 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |