pralki
Pralka MTWE81495WBPL
- Poziom hałasu: 77
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 037.79 zł / szt
1 276.48 zł gross
Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Indesit: 8,0 kg - MTWE 81495 WB PL
- Przestronny bęben o pojemności 8,0 kg
- Klasa energetyczna B.
- Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1400 obrotów na minutę.
| Weight | 75600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 640 x 900 cm |
Technical Specifications
| Brand | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 77 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Programy i opcje prania | Syntetyki |
| Zabezpieczenia | Przeciw zalaniu |
| Waga | 74.1 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 61 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1350 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |