pralki
Pralka MTWA71252WPL
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
934.44 zł / szt
1 149.36 zł gross
| Weight | 65600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 x 650 x 890 cm |
Technical Specifications
| Brand | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Programy i opcje prania | Syntetyczne i kolorowe |
| Waga | 64.1 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1100 obr/min |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |