pralki
Pralka GD 26SS6-S
- Poziom hałasu: 72
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
1 248.47 zł / szt
1 535.62 zł gross
| Weight | 57000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 515 x 651 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 39 |
| Programy i opcje prania | Pranie parowe |
| Waga | 54 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 42 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |