pralki
Pralka ES-NFA810BW1NA-PL
- Poziom hałasu: 73
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Full specification
Status: Out of stock
1 214.08 zł / szt
1 493.32 zł gross
- AdvancedInverterMotor silnik inwerterowy, wysoka sprawność pracy, obniżony poziom szumów i zwiększona trwałość silnika.
- Steam - Dzięki zastosowaniu pary można sprawić, że pranie po praniu będzie mniej pomarszczone. Para wnika i rozluźnia ubrania, likwiduje zmarszczki i pozostawia nasze ubrania miękkie i delikatne.
- AllergySmart - Inteligentny program zatwierdzony przez Brytyjską Fundację Alergiczną (Allery UK), został stworzony z myślą o zwalczaniu powszechnie spotykanych alergenów i bakterii.
- EcoLogic - Zmniejsza zużycie wody, ponieważ pralka posiada czujnik, który jest w stanie wykryć stopień zapełnienia. Gdy pralka jest wypełniona tylko do połowy, zużycie energii jest automatycznie obniżone o 50%. Dodatkowo, zużycie wody i liczba cykli jest znacznie obniżona.
- Foam Protect - System kontroli ilości piany. System wyposażony w czujnik automatycznie redukuje ilość piany, zwiększając tym samym efektywność prania.
- Overflow Protect - System wyposażony w czujnik ochrony przepełnienia. Wykrywa potencjalne problemy z zaopatrzeniem w wodę, co może skutkować przepełnieniem. Jeśli zostanie wykryty problem, pompa odprowadzająca wodę jest automatycznie włączana.
- Unbalanced Control System - System kontroli nierównomierności rozłożenia wsadu w bębnie. W przypadku nierównomiernie rozłożonego prania, układ kontroli rozkłada obciążenia wewnątrz bębna i dostosowuje prędkość wirowania w celu osiągnięcia optymalnej efektywności wirowania.
- Failure Detection System - System wykrywania błędów. Użytkownik może łatwo wykryć awarię pralki przy pomocy sygnałubłędu migającego na przyciskach panelu sterowania.
- WaveCabinet - Specjalna pofalowana konstrukcja obudowy zapewnia większą stabilność oraz niższy poziom wibracji i szumów.
| Weight | 52000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 577 x 641 x 881 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Poziom hałasu | 73 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| Programy i opcje prania | Wirowanie |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 51 |
| Zabezpieczenia | Przed przepełnieniem |
| Waga | 60.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 845 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 597 |
| Głębokość | 527 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |